1658118
| سازندگان: | Phoenix Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Interface Modules |
| برگه داده ها: | 1658118 |
| توضیحات: | INTERFACE MOD RJ45 JACK 8POS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Phoenix Contact |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Interface Modules |
| عرض | 1.055" (26.80mm) |
| طول | 3.205" (81.41mm) |
| سری | PLUSCON VS |
| ویژگی | - |
| سیم سنج | 22-24 AWG |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ولتاژ-دارای | 50V |
| مواضع/مستس | 8 |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 60°C |
| کنترل اتصال جانبی | RJ45 Jack |
| فرآیند اتصال جانبی | Punch Down Block |
| کنترل سمت کابل نگهدارنده | - |
| رتبه فعلی (هر تماس) | 1A |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1