1414416
| سازندگان: | Phoenix Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | 1414416 |
| توضیحات: | CONN DISTRIBUTOR 4POS GOLD IDC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Phoenix Contact |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Silver |
| سری | SACC |
| ویژگی | Backshell |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Shielded |
| جهت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | IDC |
| برنامه | - |
| پایان پوسته | Nickel |
| کابل های باز | 0.197" ~ 0.382" (5.00mm ~ 9.70mm) |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع اتصال | Distributor |
| نوع چفت و بست | Threaded |
| مواد پوسته | Zinc Die Cast |
| رتبه ولتاژ | 48VAC, 60VDC |
| درج مواد | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Halogen Free |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| تماس با مواد | Copper Tin |
| قابلیت نصب | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP65/67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| تعداد پوزیشن ها | 4 |
| اندازه پوسته--درج | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 4A |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Gold |
| مواد backshell ، آبکاری | Zinc Die Cast, Nickel |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | - |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $46.06 | $45.14 | $44.24 |
حداقل: 1