1403367
| سازندگان: | Phoenix Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Modular Connectors - Plugs |
| برگه داده ها: | 1403367 |
| توضیحات: | CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Phoenix Contact |
| دسته بندی محصولات | Modular Connectors - Plugs |
| رنگ | Translucent - Clear |
| طول | 2.709" (68.80mm) |
| سری | PLUSCON VS |
| رأی | Cat5e |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Shielded |
| نوع کابل | Round Cable, Solid or Stranded Wires |
| سیم سنج | 24-26 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | IDC |
| نوع اتصال | Plug |
| پایان تماس | Gold |
| رتبه ولتاژ | 50V |
| مواد سپر | - |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP65/67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| مواد دی الکتریک | Polycarbonate (PC) |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1.75A |
| ضخامت تماس با پایان | - |
| تعداد پوزیشن ها/تماس ها | 8p8c (RJ45, Ethernet) |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $48.48 | $47.51 | $46.56 |
حداقل: 1