0815282
| سازندگان: | Phoenix Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Labels, Stickers, Decals - Blank |
| برگه داده ها: | 0815282 |
| توضیحات: | LABEL ID/RATINGS 1.77"X0.55" WHT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Phoenix Contact |
| دسته بندی محصولات | Labels, Stickers, Decals - Blank |
| عرض | 1.772" (45.00mm) |
| طول | 0.551" (14.00mm) |
| سری | - |
| محل | - |
| مواد | Plastic |
| بسته بندی | Sheet |
| اندازه برچسب | 1.77" L x 0.55" W (45.0mm x 14.0mm) |
| نوع برچسب | Butt Cut |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | - |
| نام چاپگر | 5144615, 5145546 |
| مواد بدن | Plastic |
| رنگ پس زمینه | White |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | - |
در انبار 82 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $91.95 | $90.11 | $88.31 |
حداقل: 1