E2200BS021
| سازندگان: | Pervasive Displays |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| برگه داده ها: | E2200BS021 |
| توضیحات: | DISPLAY 2.0" B&W AURORA MA EC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Pervasive Displays |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| سری | - |
| اندازه نقطه | - |
| نور پس زمینه | Without Backlight |
| نقطه زمین | 0.23mm W x 0.23mm H |
| رابط | SPI |
| نقطه پیکسل | 200 x 96 |
| قسمت وضعیت | Preliminary |
| لمسی | - |
| حالت نمایش | Reflective |
| نوع نمایش | TFT - Electronic Paper Display (EPD) |
| منطقه مشاهده | 45.80mm W x 21.98mm H |
| رنگ گرافیکی | Black |
| رنگ پس زمینه | White |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 2" (50.80mm) |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1