SLS-P830946
| سازندگان: | Peerless by Tymphany |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Speakers |
| برگه داده ها: | SLS-P830946 |
| توضیحات: | SPEAKER 4OHM 75W TOP PORT 83.3DB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Peerless by Tymphany |
| دسته بندی محصولات | Speakers |
| نوع | Woofer |
| شکل | Round |
| سری | SLS |
| رأی | - |
| امپدانس | 3.64 Ohms |
| بسته بندی | Bulk |
| فن آوری | Magnetic |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Eyelet(s) |
| مکان درگاه | Top |
| قدرت دارای امتیاز | 75W |
| محدوده فرکانسی | 20Hz ~ 1kHz |
| مواد مخروطی | Paper |
| بهره وری-dBA | 83.30 |
| اندازه/ابعاد | 7.165" Dia (182.00mm) |
| نوع بهره وری | Half Space Sensitivity |
| مواد--مگنت | Ferrite |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| بهره وری-تست | 1W/1M |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 3.693" (93.80mm) |
| بسامد-رزونانس خود | 42.18Hz |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $55.86 | $54.74 | $53.65 |
حداقل: 1