RP-SMLE32DA1
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory Cards |
| برگه داده ها: | RP-SMLE32DA1 |
| توضیحات: | MEMORY CARD MICROSDHC 32GB MLC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Panasonic Electronic Components |
| دسته بندی محصولات | Memory Cards |
| سرعت | Class 10 |
| سری | LE |
| فن آوری | MLC |
| اندازه حافظه | 32GB |
| نوع حافظه | microSDHC™ |
| قسمت وضعیت | Active |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
در انبار 106 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $51.72 | $50.69 | $49.67 |
حداقل: 1