LNJ206R5RUX
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Indication - Discrete |
| برگه داده ها: | LNJ206R5RUX |
| توضیحات: | LED RED DIFFUSED SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Panasonic Electronic Components |
| دسته بندی محصولات | LED Indication - Discrete |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 1.70mm x 1.25mm |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| رنگ لنز | Red |
| سبک لنز | Rectangle with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ارتفاع (حداکثر) | 1.10mm |
| پیکربندی | Standard |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زاویه دید | - |
| جریان-تست | 10mA |
| بسته بندی/مورد | 0805 (2012 Metric) |
| شماره قسمت پایه | LNJ*06 |
| اندازه/ابعاد | 1.70mm L x 1.25mm W |
| شفافیت لنز | Diffused |
| طول موج-اوج | 700nm |
| امتیاز millicandela | 0.4mcd |
| طول موج-غالب | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.03V |
در انبار 82 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1