LNA2902L
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Infrared, UV, Visible Emitters |
| برگه داده ها: | LNA2902L |
| توضیحات: | EMITTER IR 950NM 100MA T 1 3/4 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Panasonic Electronic Components |
| دسته بندی محصولات | Infrared, UV, Visible Emitters |
| نوع | Infrared (IR) |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| طول موج | 950nm |
| جهت | Top View |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| زاویه دید | 40° |
| بسته بندی/مورد | T 1 3/4 |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 1.4V |
| جریان مستقیم دی سی (If) (حداکثر) | 100mA |
| شدت تابشی (به عنوان مثال) دقیقه @ اگر | 9mW/sr @ 50mA |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1