ERA-V15J151V
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Specialized Resistors |
| توضیحات: | RES TEMP SENS 150 OHM 5% 1/16W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Temperature Sensitive |
| سری | ERAV |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±5% |
| مقاومت | 150 Ohms |
| ترکیب | Metal Film |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | Temperature Correction Circuits |
| نوع نصب | Surface Mount |
| قدرت (وات) | 0.063W, 1/16W |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ضریب دما | 1500ppm/°C |