ENW-F9101A1JF
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | ENW-F9101A1JF |
| توضیحات: | RF TXRX MOD BLUETOOTH/WIFI CHIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Panasonic Electronic Components |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | PAN9055 |
| پروتکل | 802.11b/g/n, Bluetooth v4.0 Dual Mode |
| نرخ داده | 300Mbps |
| فرکانس | 2.4GHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| مدولاسیون | 16QAM, 64QAM, BPSK, CCK, DPSK, DQPSK, DSSS, GFSK, QPSK, OFDM |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | -98dBm |
| نوع آنتن | Integrated, Chip |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Module |
| قدرت خروجی | 18dBm |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| رابط های سریال | I²S, JTAG, SDIO, UART, USB |
| خانواده RF/استاندارد | Bluetooth, WiFi |
| مورد استفاده IC/بخش | 88W8797 |
| جریان دریافت | - |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| جریان انتقال | - |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.56 | $21.13 | $20.71 |
حداقل: 1