EEV-EB2D330SM
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | EEV-EB2D330SM |
| توضیحات: | CAP ALUM 33UF 20% 200V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Panasonic Electronic Components |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | EB |
| رأی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 33µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | - |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can - SMD |
| ولتاژ-دارای | 200V |
| طول عمر @ دما. | 5000 Hrs @ 105°C |
| اندازه/ابعاد | 0.630" Dia (16.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.650" (16.50mm) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 105°C |
| اندازه زمین کوه سطح | 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 330mA @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 600mA @ 100kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | - |
در انبار 657 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1