EEU-TP1V471B
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| توضیحات: | CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | TP |
| رأی | AEC-Q200 |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 470µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Automotive |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 35V |
| طول عمر @ دما. | 4000 Hrs @ 125°C |
| اندازه/ابعاد | 0.492" Dia (12.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.866" (22.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 135°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 1.395A @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 1.49A @ 100kHz |