EEU-HD1C682B
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | EEU-HD1C682B |
| توضیحات: | CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Panasonic Electronic Components |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | HD |
| رأی | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 6800µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.295" (7.50mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 16V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 105°C |
| اندازه/ابعاد | 0.630" Dia (16.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.063" (27.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 1.78A @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 2.047A @ 100kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | - |
در انبار 351 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.89 | $2.83 | $2.78 |
حداقل: 1