EEC-EP0E333Y
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors |
| برگه داده ها: | EEC-EP0E333Y |
| توضیحات: | CAP 33MF -20% +80% 2.6V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Panasonic Electronic Components |
| دسته بندی محصولات | Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors |
| سری | EP |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | -20%, +80% |
| خازن | 33mF |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | SMD (SMT) Tabs |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Coin, Wide and Thin Terminals - Opposite Sides |
| ولتاژ-دارای | 2.6V |
| طول عمر @ دما. | 500 Hrs @ 60°C |
| اندازه/ابعاد | 0.150" Dia (3.80mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.061" (1.55mm) |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 60°C |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 350Ohm @ 1kHz |
در انبار 82 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1