2SEPC560MW
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum - Polymer Capacitors |
| برگه داده ها: | 2SEPC560MW |
| توضیحات: | CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Polymer |
| سری | OS-CON™, SEPC |
| رأی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 560µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.098" (2.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 2.5V |
| طول عمر @ دما. | 5000 Hrs @ 105°C |
| اندازه/ابعاد | 0.248" Dia (6.30mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.354" (9.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 280mA @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 5.6A @ 100kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 7mOhm |