2R5SVPE390M
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum - Polymer Capacitors |
| توضیحات: | CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Polymer |
| سری | OS-CON™, SVPE |
| رأی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 390µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can - SMD |
| ولتاژ-دارای | 2.5V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 105°C |
| اندازه/ابعاد | 0.197" Dia (5.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.236" (6.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| اندازه زمین کوه سطح | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 195mA @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 3.9A @ 100kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 10mOhm |