10SVPD56M
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum - Polymer Capacitors |
| برگه داده ها: | 10SVPD56M |
| توضیحات: | CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Polymer |
| سری | OS-CON™, SVPD |
| رأی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 56µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can - SMD |
| ولتاژ-دارای | 10V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 125°C |
| اندازه/ابعاد | 0.248" Dia (6.30mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.236" (6.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| اندازه زمین کوه سطح | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 26.9mA @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 538mA @ 100kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 45mOhm |