AQY225R3TY
| سازندگان: | Panasonic Electric Works |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Relays |
| برگه داده ها: | AQY225R3TY |
| توضیحات: | SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-100V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Panasonic Electric Works |
| دسته بندی محصولات | Solid State Relays |
| سری | PhotoMOS™ AQY2 |
| مدار | SPST-NO (1 Form A) |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | AC, DC (RF) |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان بار | 120mA |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| بار ولتاژ | 0V ~ 100V |
| ولتاژ ورودی | 1.14VDC |
| سبک ختم | SMD (SMT) Tab |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 4-VSSOP |
| مقاومت در برابر دولت (حداکثر) | 14 Ohms |
در انبار 12963 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1