LC-X1228AP
| سازندگان: | Panasonic - BSG |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Batteries Rechargeable (Secondary) |
| برگه داده ها: | LC-X1228AP |
| توضیحات: | BATTERY LEAD ACID 12V 28AH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Panasonic - BSG |
| دسته بندی محصولات | Batteries Rechargeable (Secondary) |
| سری | LC |
| وزن | 10900g |
| ظرفیت | 28Ah |
| قسمت وضعیت | Active |
| اطلاعات حمل و نقل | - |
| نرخ تخلیه | 20Hr |
| ولتاژ-دارای | 12V |
| اندازه/ابعاد | 6.50" L x 4.92" W x 6.89" H (165.0mm x 125.0mm x 175.0mm) |
| اندازه سلول باتری | - |
| شیمی باتری | Lead Acid (VRLA) |
| سبک ختم | Threaded Post, M5 |
| زمان شارژ استاندارد | - |
| جریان شارژ استاندارد | - |
در انبار 463 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $130.03 | $127.43 | $124.88 |
حداقل: 1