SMT-0827-SW-3V-R
| سازندگان: | PUI Audio, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Alarms, Buzzers, and Sirens |
| برگه داده ها: | SMT-0827-SW-3V-R |
| توضیحات: | AUDIO MAGNETIC XDCR 2.5-4.5V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | PUI Audio, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Alarms, Buzzers, and Sirens |
| سری | SMT |
| رأی | Washable |
| مدت زمان | - |
| مصوبات | - |
| فرکانس | 2.73kHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع ورودی | Peak-Peak Signal |
| فن آوری | Magnetic |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Pads |
| نوع نصب | Surface Mount |
| مکان درگاه | Side |
| محدوده ولتاژ | 2.5 ~ 4.5V |
| حالت عامل | Single Tone |
| ولتاژ-دارای | 3.6V |
| جریان--عرضه | 60mA |
| مدار راننده | Transducer, Externally Driven |
| اندازه/ابعاد | 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.236" (6.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| سطح فشار صدا (SPL) | 85dB @ 3.6V, 10cm |
در انبار 2532 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1