SMT-0827-S-R
| سازندگان: | PUI Audio, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Alarms, Buzzers, and Sirens |
| برگه داده ها: | SMT-0827-S-R |
| توضیحات: | AUDIO MAGNETIC XDCR 2.5-4.5V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | PUI Audio, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Alarms, Buzzers, and Sirens |
| سری | SMT |
| رأی | - |
| مدت زمان | - |
| مصوبات | - |
| فرکانس | 2.7kHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع ورودی | Peak-Peak Signal |
| فن آوری | Magnetic |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | Solder Pads |
| نوع نصب | Surface Mount |
| مکان درگاه | Side |
| محدوده ولتاژ | 2.5 ~ 4.5V |
| حالت عامل | Single Tone |
| ولتاژ-دارای | 3.6V |
| جریان--عرضه | 100mA |
| مدار راننده | Transducer, Externally Driven |
| اندازه/ابعاد | 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.106" (2.70mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| سطح فشار صدا (SPL) | 85dB @ 3.6V, 10cm |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1