AST-02308MR-R
| سازندگان: | PUI Audio, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Speakers |
| برگه داده ها: | AST-02308MR-R |
| توضیحات: | SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | PUI Audio, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Speakers |
| نوع | General Purpose |
| شکل | Round |
| سری | AST |
| رأی | - |
| امپدانس | 8 Ohms |
| بسته بندی | Tray |
| فن آوری | Magnetic |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 200mW |
| ختم | PC Pins |
| مکان درگاه | Top |
| قدرت دارای امتیاز | 100mW |
| محدوده فرکانسی | 600Hz ~ 20kHz |
| مواد مخروطی | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| بهره وری-dBA | 75.00 |
| اندازه/ابعاد | 0.906" Dia (23.00mm) |
| نوع بهره وری | Sound Pressure Level (SPL) |
| مواد--مگنت | Nd-Fe-B |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| بهره وری-تست | 100mW/500mm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.335" (8.50mm) |
| بسامد-رزونانس خود | 1500Hz |
در انبار 13492 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.96 | $2.90 | $2.84 |
حداقل: 1