AS04008PS-4W-WR-R
| سازندگان: | PUI Audio, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Speakers |
| برگه داده ها: | AS04008PS-4W-WR-R |
| توضیحات: | SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 84DB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | PUI Audio, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Speakers |
| نوع | General Purpose |
| شکل | Oval, Rectangular Frame |
| سری | AS |
| رأی | - |
| امپدانس | 8 Ohms |
| بسته بندی | Tray |
| فن آوری | Magnetic |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 4W |
| ختم | Solder Eyelet(s) |
| مکان درگاه | Top |
| قدرت دارای امتیاز | 2W |
| محدوده فرکانسی | 380Hz ~ 20kHz |
| مواد مخروطی | Paper, Coated |
| بهره وری-dBA | 84.00 |
| اندازه/ابعاد | 1.575" L x 1.114" W (40.00mm x 28.30mm) |
| نوع بهره وری | Sound Pressure Level (SPL) |
| مواد--مگنت | Nd-Fe-B |
| حفاظت در برابر نفوذ | Water Resistant |
| بهره وری-تست | 1W/500mm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.453" (11.50mm) |
| بسامد-رزونانس خود | 380Hz |
در انبار 5543 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.27 | $5.16 | $5.06 |
حداقل: 1