AB2040S-LW100-R
| سازندگان: | PUI Audio, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Buzzer Elements, Piezo Benders |
| برگه داده ها: | AB2040S-LW100-R |
| توضیحات: | BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | PUI Audio, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Buzzer Elements, Piezo Benders |
| نوع | Standard |
| سری | AB |
| فرکانس | 4kHz |
| امپدانس | 350 Ohms |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Wire Leads |
| اندازه/ابعاد | 0.787" Dia (20.00mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 60°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 30V p-p |
| خازن @ فرکانس | 22000pF @ 1kHz |
در انبار 7523 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.36 | $1.33 | $1.31 |
حداقل: 1