OD3010-12MSS10A
| سازندگان: | Orion Fans |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | OD3010-12MSS10A |
| توضیحات: | FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Orion Fans |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 9000 RPM |
| نویز | 27.0 dB |
| عرض | 10.20mm |
| سری | OD3010 |
| وزن | - |
| جریان هوا | 4.0 CFM (0.112m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| مصوبات | cURus, TUV |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | 4 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Sealed Sleeve |
| محدوده ولتاژ | 8 ~ 17VDC |
| فشار استاتیک | 0.170 in H2O (42.3 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| طول عمر @ دما. | 60000 Hrs @ 45°C |
| مواد تیغه | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| مواد قاب | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| اندازه/ابعاد | Square - 30mm L x 30mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.090A |
| دمای عملیاتی | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.35 | $8.18 | $8.02 |
حداقل: 1