K2CM-1LS
| سازندگان: | Omron Automation and Safety |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Protection Relays & Systems |
| برگه داده ها: | K2CM-1LS |
| توضیحات: | RELAY MOTOR PROTECTIVE 2-8A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| دسته بندی محصولات | Protection Relays & Systems |
| سری | K2CM |
| وزن | - |
| ویژگی | Manual Reset, Test Button |
| تابع | Overcurrent, Phase Loss, Phase Sequence |
| زمان تاخیر | 2 ~ 40s |
| محدوده سفر | 2 ~ 8A |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| ولتاژ-تامین | 100/110/120VAC |
| سبک ختم | Screw Terminal |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 60°C |
در انبار 18 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $339.57 | $332.78 | $326.12 |
حداقل: 1