FLV-EP0803B
| سازندگان: | Omron Automation and Safety |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Machine Vision - Lighting |
| برگه داده ها: | FLV-EP0803B |
| توضیحات: | SPOTLIGHT BLUE 60MM 28MM 1.6W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| دسته بندی محصولات | Machine Vision - Lighting |
| نوع | Spotlight |
| رنگ | Blue |
| عرض | - |
| ارتفاع | 0.394" (10.00mm) |
| طول | 2.362" (60.00mm) |
| سری | FLV-EP08 |
| وزن | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر داخلی | 0.551" (14.00mm) Dia |
| قطر خارجی | 1.102" (28.00mm) Dia |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 1.6W |
| سطح ساطع عرض | - |
| سطوح طول-ساطع | - |
| سطح بیرونی-ساطع قطر | 0.268" (6.80mm) Dia |
در انبار 73 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $491.57 | $481.74 | $472.10 |
حداقل: 1