E3JM-R4R4T-G-33
| سازندگان: | Omron Automation and Safety |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Photoelectric, Industrial |
| برگه داده ها: | E3JM-R4R4T-G-33 |
| توضیحات: | SENSOR RETROREFLECTIVE 4M LO/DO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Photoelectric, Industrial |
| سری | E3JM |
| قسمت وضعیت | Active |
| منبع نور | Red (660nm) |
| زمان پاسخ | 5ms |
| روش سنجش | Retroreflective |
| نوع تنظیم | - |
| سنجش از راه دور | 157.480" (4m) |
| ولتاژ-تامین | 12V ~ 240V, 24V ~ 240V |
| روش اتصال | Terminal Block |
| حفاظت در برابر نفوذ | IEC IP66 |
| پیکربندی خروجی | Light-On/Dark-On |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 55°C |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $226.80 | $222.26 | $217.82 |
حداقل: 1