WFH230L2R0KE
| سازندگان: | Ohmite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Chassis Mount Resistors |
| برگه داده ها: | WFH230L2R0KE |
| توضیحات: | RES CHAS MNT 2 OHM 10% 230W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Ohmite |
| دسته بندی محصولات | Chassis Mount Resistors |
| سری | WFH |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| سبک سرب | Solder Lugs |
| مقاومت | 2 Ohms |
| ترکیب | Wirewound |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 230W |
| بسته بندی/مورد | Radial, Rectangular Case |
| قابلیت نصب | Flanges |
| اندازه/ابعاد | 8.268" L x 2.008" W (210.00mm x 51.00mm) |
| پوشش ، نوع مسکن | Aluminum |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.496" (12.60mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 220°C |
| ضریب دما | - |
در انبار 67 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $34.29 | $33.60 | $32.93 |
حداقل: 1