TEH70P2K00JE
| سازندگان: | Ohmite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| توضیحات: | RES 2K OHM 70W 5% TO247 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Ohmite |
| سری | TEH70 |
| ویژگی | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| مقاومت | 2 kOhms |
| ترکیب | Thick Film |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 70W |
| بسته بندی/مورد | TO-247-3 |
| اندازه/ابعاد | 0.626" L x 0.200" W (15.90mm x 5.08mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.830" (21.08mm) |
| دمای عملیاتی | - |
| تعداد خاتمه ها | 3 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-247 |
| ضریب دما | ±50ppm/°C |