TA2K0PH25R0KE
| سازندگان: | Ohmite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Chassis Mount Resistors |
| برگه داده ها: | TA2K0PH25R0KE |
| توضیحات: | RES CHAS MNT 25 OHM 10% 2000W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Ohmite |
| دسته بندی محصولات | Chassis Mount Resistors |
| سری | TAP2000 |
| ویژگی | Moisture Resistant |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| سبک سرب | #10-32 Threaded |
| مقاومت | 25 Ohms |
| ترکیب | Thick Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 2000W |
| بسته بندی/مورد | Box |
| قابلیت نصب | Flanges |
| اندازه/ابعاد | 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm) |
| پوشش ، نوع مسکن | Epoxy Coated |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.548" (39.31mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 85°C |
| ضریب دما | ±250ppm/°C |
در انبار 17 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $283.55 | $277.88 | $272.32 |
حداقل: 1