B20J25KE
| سازندگان: | Ohmite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| برگه داده ها: | B20J25KE |
| توضیحات: | RES 25K OHM 20W 5% AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Ohmite |
| سری | Brown Devil® 200 |
| ویژگی | Flame Retardant Coating, Safety |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| مقاومت | 25 kOhms |
| ترکیب | Wirewound |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 20W |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| اندازه/ابعاد | 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | - |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| ضریب دما | ±260ppm/°C |