USB1T20MTCX
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | USB1T20MTCX |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 14TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Half |
| سری | - |
| پروتکل | USB 2.0 |
| نرخ داده | 12Mbps |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| شماره قسمت پایه | USB1T20 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 14-TSSOP |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 1/1 |
در انبار 2604 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1