SPS1M001FOM-AA
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RFID Transponders, Tags |
| برگه داده ها: | SPS1M001FOM-AA |
| توضیحات: | RFID TAG DIR MOISTURE SENSING |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | RFID Transponders, Tags |
| سبک | Inlay |
| سری | - |
| فرکانس | 902MHz ~ 928MHz |
| استانداردهای | ISO 18000-6C, EPC |
| فن آوری | Passive |
| نوع حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| حافظه قابل نوشتن | 128b (EPC), 144b (User) |
| اندازه/ابعاد | 6.524" L x 0.787" W (165.70mm x 20.00mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.32 | $7.17 | $7.03 |
حداقل: 1