NLSV4T244EMUTAG
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Translators, Level Shifters |
| برگه داده ها: | NLSV4T244EMUTAG |
| توضیحات: | IC TRANSLATOR DUAL 4BIT 12UQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Logic - Translators, Level Shifters |
| سری | - |
| ویژگی | Over Voltage Protection, Power-Off Protection |
| نرخ داده | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| نوع خروجی | Tri-State, Non-Inverted |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع کانال | Unidirectional |
| سیگنال ورودی | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| سیگنال خروجی | - |
| بسته بندی/مورد | 12-UFQFN |
| ولتاژ-VCCA | 0.9V ~ 4.5V |
| ولتاژ-VCCB | 0.9V ~ 4.5V |
| نوع مترجم | Voltage Level |
| شماره قسمت پایه | NLSV4T244 |
| تعداد مدارهای | 1 |
| کانال در هر مدار | 4 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 12-UQFN (1.7x2) |
در انبار 615 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.82 | $1.78 | $1.75 |
حداقل: 1