NCP3065SOBCKGEVB
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | NCP3065SOBCKGEVB |
| توضیحات: | EVAL BOARD FOR NCP3065SOBCKG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 12V |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 3.6V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | NCP3065 |
| جریان-خروجی/کانال | 350mA |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1