NCP1631DR2G
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - PFC (Power Factor Correction) |
| برگه داده ها: | NCP1631DR2G |
| توضیحات: | IC CTLR PFC INTERLEAVED 16SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | PMIC - PFC (Power Factor Correction) |
| حالت | Critical Conduction (CRM), Discontinuous Conduction (DCM) |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ولتاژ-تامین | 10V ~ 15V |
| فعلی-راه اندازی | 100µA |
| فرکانس سوئیچینگ | 130kHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SOIC |
در انبار 3379 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1