NCP1422LEDGEVB
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | NCP1422LEDGEVB |
| توضیحات: | EVAL BOARD FOR NCP1422LED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 3.6V |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 3.5V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | NCP1422 |
| جریان-خروجی/کانال | 800mA |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $81.25 | $79.63 | $78.03 |
حداقل: 1