NBSG86AMNHTBG
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Gates and Inverters - Multi-Function, Configurable |
| برگه داده ها: | NBSG86AMNHTBG |
| توضیحات: | IC SMART GATE SIGE DIFF 16QFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Logic - Gates and Inverters - Multi-Function, Configurable |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع منطق | Configurable Multiple Function |
| نوع خروجی | Differential |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-VFQFN Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | NBSG86A |
| تعداد ورودی | 2 |
| ولتاژ-تامین | 2.375V ~ 3.465V |
| تعداد مدارهای | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| اشمیت ماشه ورودی | No |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-QFN (3x3) |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | - |
در انبار 82 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $32.58 | $31.93 | $31.29 |
حداقل: 1