MM74HC4046N
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| برگه داده ها: | MM74HC4046N |
| توضیحات: | IC LOCK LOOP PHASE CMOS 16-DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| PLL | No |
| نوع | Phase Lock Loop (PLL) |
| ورودی | CMOS |
| خروجی | 3-State |
| سری | 74HC |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| فرکانس حداکثر | 14MHz |
| شماره قسمت پایه | 74HC4046 |
| ولتاژ-تامین | 2V ~ 6V |
| تقسیم/ضرب | No/No |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-PDIP |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | No/No |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1