MAN6740
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | MAN6740 |
| توضیحات: | LED 7-SEG DUAL CC RED RHDP .56" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| پین معمولی | Common Cathode |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 18-DIP (0.600", 15.24mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.56" (14.22mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.750" H x 0.985" W x 0.315" D (19.05mm x 25.02mm x 8.00mm) |
| طول موج-اوج | 650nm |
| امتیاز millicandela | 0.42mcd |
| تعداد نویسه ها | 2 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 960mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2V (Max) |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1