LM393EDR2G
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Comparators |
| برگه داده ها: | LM393EDR2G |
| توضیحات: | IC COMP DUAL OFFSET LV 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Linear - Comparators |
| نوع | General Purpose |
| سری | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| هیسترزیس | - |
| نوع خروجی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| CMRR ، PSRR (تایپ) | - |
| تعداد عناصر | 2 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| جریان خروجی (تایپ) | 16mA @ 5V |
| تاخیر انتشار (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| جریان (حداکثر) | 1mA |
| تعصب ورودي فعلي (حداكثر) | 250nA @ 5V |
| ولتاژ-افست ورودی (حداکثر) | 5mV @ 5V |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
در انبار 145 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.37 | $0.36 | $0.36 |
حداقل: 1