FSQ510MX
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| برگه داده ها: | FSQ510MX |
| توضیحات: | IC OFFLINE SW PWM 7MLSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| سری | FPS™ |
| توپولوژی | Flyback |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| چرخه وظیفه | 60% |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| قدرت (وات) | 9W |
| بسته بندی/مورد | 8-SMD (7 Leads), Gull Wing |
| شماره قسمت پایه | FSQ510 |
| ویژگی های کنترل | Sync |
| حفاظت در برابر گسل | Current Limiting, Over Load, Over Temperature |
| جداسازی خروجی | Isolated |
| سوئیچ داخلی (ها) | Yes |
| ولتاژ-راه اندازی | 8.7V |
| ولتاژ-تفکیک | 700V |
| فرکانس سوئیچینگ | 94.3kHz ~ 132kHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 140°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 7-LSOP |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 6.7V ~ 20V |
در انبار 1000 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1