FSBM30SM60A
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Driver Modules |
| برگه داده ها: | FSBM30SM60A |
| توضیحات: | SMART POWER MODULE 30A SPM32-AA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Power Driver Modules |
| نوع | IGBT |
| سری | SPM® |
| فعلی | 30A |
| ولتاژ | 600V |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| پیکربندی | 3 Phase |
| بسته بندی/مورد | 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) |
| ولتاژ-انزوا | 2500Vrms |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1