FMG2G300US60
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - IGBTs - Modules |
| توضیحات: | IGBT MOLDING 600V 300A 7PM-IA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| ورودی | Standard |
| سری | - |
| نوع IGBT | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| قدرت حداکثر | 892W |
| پیکربندی | Half Bridge |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| NTC Thermistor | No |
| بسته بندی/مورد | 7PM-IA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Vce (در) (حداکثر) @ Vce ، Ic | 2.7V @ 15V, 300A |
| جریان-کلکتور (آیسی) (حداکثر) | 300A |
| جریان-برش گردآورنده (حداکثر) | 250µA |
| ولتاژ جمع آوری تجزیه امیتر (حداکثر) | 600V |