FDMA1430JP
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - Special Purpose |
| برگه داده ها: | FDMA1430JP |
| توضیحات: | FET/BJT NPN/P CH 30V 2.9A MICROF |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Transistors - Special Purpose |
| سری | PowerTrench® |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | Load Switch |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 6-VDFN Exposed Pad |
| نوع ترانزیستور | NPN, P-Channel |
| ولتاژ-دارای | 30V |
| شماره قسمت پایه | FDMA1430 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 2.9A |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 6-MicroFET (2x2) |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1