EMI9408MUTAG
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | EMI9408MUTAG |
| توضیحات: | TVS Diodes / ESD Suppressors 8CH LC FILTER WITH ESD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | ON Semiconductor |
| سری | EMI940 |
| قطب | Unidirectional |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| وزن واحد | 0.000222 oz |
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| نوع محصول | ESD Suppressors |
| رتبه فعلی | 15 mA |
| بسته بندی/مورد | UDFN-16 |
| ولتاژ کاری | 5.5 V |
| ولتاژ بستن | 20 V |
| دسته بندی محصولات | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| ولتاژ تفکیک | - |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| تعداد کانال | 8 Channel |
| مقدار کارخانه بسته | 3000 |
| خازن دیود سی دی | 24 pF |
| جریان پالس با پیک ipp | 16 A |
| Vesd-ولتاژ ESD هوا فاصله | 16 kV |
| Vesd-تماس با ولتاژ ESD | 14 kV |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 14884 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.68 | $0.67 | $0.65 |
حداقل: 1