CS5124XDR8G
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| برگه داده ها: | CS5124XDR8G |
| توضیحات: | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| سری | - |
| تابع | Step-Up/Step-Down |
| توپولوژی | Flyback, Forward Converter |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| همگام سازی ساعت | No |
| نوع خروجی | Transistor Driver |
| قسمت وضعیت | Active |
| فازهای خروجی | 1 |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | CS5124 |
| ویژگی های کنترل | Soft Start |
| چرخه وظیفه (حداکثر) | 82.5% |
| تعداد خروجی | 1 |
| رابط های سریال | - |
| پیکربندی خروجی | Positive, Isolation Capable |
| فرکانس سوئیچینگ | 400kHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) |
| همزمان یکسو کننده | No |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 7.7V ~ 20V |
در انبار 4997 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1