CD4099BCN
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Latches |
| برگه داده ها: | CD4099BCN |
| توضیحات: | IC LATCH ADDRESSABLE 8BIT 16-DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Logic - Latches |
| سری | 4000B |
| مدار | 1:8 |
| بسته بندی | Tube |
| نوع منطق | D-Type, Addressable |
| نوع خروجی | Standard |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | 4099 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 15V |
| مدارهای مستقل | 1 |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-PDIP |
| تاخیر زمان انتشار | 50ns |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | 8.8mA, 8.8mA |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1